Sevgili hemşehrilerim ve saygıdeğer ziyaretçilerimiz.

Belediyemizin yenilenen web sayfasını yoğun çalışmalar sonucunda sizlere sunmanın mutluluğunu yaşıyor hepinize en içten sevgi ve saygılarımı iletiyorum.

Göreve geldiğimden bu yana geçen 4 dönemlik süreçte kentin altyapısını geliştirilmesi ve eksiklerinin giderilmesi için sürdürdüğümüz çalışmaların yanında üst yapı çalışmalarını da devam ettirerek Çaydeğirmenimizi daha modern bir hale getirmek için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz.

about_01-1
about_01-22

Altyapı ve üstyapı çalışmalarından ziyade çağdaş belediyecilik anlayışının gereği sosyal ve kültürel çalışmalar yapmamız gerektiğinin farkında bir yönetim anlayışı içerisinde bu alanda da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda bilgi toplumunun olmazsa olmazlarından olan teknolojik yenilikleri de takip ederek hızlı erişilebilir, işlevsel ve kolay kullanılan bir web site çalışması
gerçekleştirdik.

Yenilenen ara yüzü ile web sitemiz, her gün güncellenerek yaptığımız çalışmaları ve sosyal etkinlikleri sizlere duyurmaya devam edecek. Ayrıca sitemiz, bizlere daha kısa yollardan ulaşmanızı sağlayacak yenilikleri de bünyesinde barındırıyor. Cep telefonları ya da e-posta aracılığıyla kendilerine ulaşılmasını isteyen kişiler, sayfamıza iletişim bilgilerini bırakabilecekler, belediyemizin çalışmalarına ilişkin görüşlerini iletebilecekler. Belediye faaliyetlerimiz için de sizin görüş ve önerilerinizi almaktan büyük mutluluk duyacağımızı ifade etmek istiyorum.

Değerli görüş ve önerileriniz için şimdiden teşekkür ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Satılmış GEBEŞ
Çaydeğirmeni Belediye Başkanı

Belediye Meclis Üyeleri

Çaydeğirmeni Belediyesi Meclis üyelerini daha yakından tanıyabilirsiniz.